سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : دوشنبه 23 تیر 1399
  • 97/12/22 - 08:39
  • 560
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

موسیقی با فناوری کوک شد

یک شرکت دانش بنیان به عنوان بزرگ ترین مرجع خرید موسیقی با رعایت حقوق صاحبان آثار و هنرمندان در ایران است. این شرکت سعی کرده است تجربه دانلود موسیقی و آهنگ و نیز خرید آلبوم موسیقی اورجینال به صورت دیجیتال را برای مخاطب موسیقی راحت و دلپذیر کند.

یک شرکت دانش بنیان به عنوان بزرگ ترین مرجع خرید موسیقی با رعایت حقوق صاحبان آثار و هنرمندان در ایران است. این شرکت سعی کرده است تجربه دانلود موسیقی و آهنگ و نیز خرید آلبوم موسیقی اورجینال به صورت دیجیتال را برای مخاطب موسیقی راحت و دلپذیر کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسیقی به شکل ابتدایی خود با نوای روح بخش طبیعت همزاد انسان بود. موسیقی که از دل طبیعت به جان انسان رسوخ می کرد و روان او را نوازش می کرد. اما موسیقی که امروز در اختیار ما است؛ فراز و فرودهای زیادی داشته و سبک های مختلفی را به خود دیده است.

دیگر تصور زندگی بدون موسیقی غیرممکن است و به نوعی همه افراد به گونه ای به این دنیای اساطیری و پر رمز و راز وابسته شده اند. دنیایی که این روزها با استفاده های غیر قانونی و توسط شبکه های مجازی لطمه زیادی خورده است و نیاز به حمایت جدی مسوولان دارد. یک شرکت دانش بنیان داخلی برای حمایت از فروش قانونی محصولات و تولیدات موسیقایی در کشور اقدام به ایجاد فروشگاه آنلاین موسیقی کرده است.  

سعی «بیپ‌تونز» همواره بر ارائه سریع آهنگ های جدید و آلبوم های موسیقی بوده است. شما می توانید بهترین آهنگ ها را از تمامی هنرمندان موسیقی ایرانی را در این سایت بیابید و با پرداخت هزینه از هنرمندان حمایت کنید.

فرزاد آقاتهرانی مدیر عامل شرکت موسیقی فردای ایرانیان پیشرو درباره فعالیت این شرکت، می گوید: در سایت ما موسیقی های مجاز ارائه می شود و به تمهیداتی برای مخاطبان در نظر گرفته ایم که به سادگی و با طی مراحل کمتر، به موسیقی مورد علاقه خود دست یابند.

وی همچنین تصریح می کند: در حال حاضر 17 نفر از متخصصان و کارشناسان جوان در شرکت ما مشغول به فعالیت هستند و به علاقه مندان موسیقی خدمات ارائه می دهند. آلبوم های تازه منتشر شده پرفروش نیز برای نخستین بار توسط سایت ما به بازار عرضه می شود.

این فعال دانش بنیانی با اشاره به فروش محصولات موسیقایی کشور به ایرانیان خارج از کشور، بیان می کند: سایت ما شرایط خرید با دلار را برای ایرانیان خراج از کشور فراهم کرده است تا محتواهای تولید شده در ایران به دیگر کشورها نیز صادر شود.

وی می افزاید: راه اندازی سایت هایی مشابه سایت ما به صاحبان موسیقی کمک می کند که از دانلودهای اینترنتی بدون مجوز آلبوم های خود کمتر ضربه بخورند و بتوانند محصول خود را به صورت رسمی و مجاز در اینترنت به فروش برسانند.

در بیپ تونز شما می توانید از طریق درگاه های بانکی و دیگر روش های پرداخت اقدام به خرید قانونی موسیقی دلخواه خود کنید. این سایت به شما امکان می دهد که آثار خریداری شده را مستقیم از طریق تارنما یا اپلیکیشن اندروید بیپ توز دانلود کنید.

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 42942
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت