سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : یکشنبه 16 آذر 1399
  • 97/10/18 - 14:24
  • 381
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
خرازی:

«مغز من» گامی موثر برای افزایش آگاهی عمومی است

مشاور معاون علمی رییس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی ساخت فیلم مستند"مغز من " را گامی موثر برای افزایش آگاهی‌ها نسبت به ساختار و عملکرد مغز دانست.مشاور معاون علمی رییس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی ساخت فیلم مستند"مغز من " را گامی موثر برای افزایش آگاهی‌ها نسبت به ساختار و عملکرد مغز دانست.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  "سید کمال خرازی" مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی ساخت فیلم مستند "مغز من "  را گامی موثر برای افزایش اطلاعات عمومی مردم نسبت به ساختار و عملکرد مغز با هدف ارتقای بهداشت و سلامت مغز در سطح جامعه  دانست .


خرازی در دیدار تهیه کننده و کارگردان این فیلم مستند در محل ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی با اشاره به حمایت های این ستاد در امر ترویج دانش علوم شناختی، خواستار تسریع در تولید این اثر در حوزه علوم شناختی شد.


همچنین بهرام رادان  تهیه کننده این فیلم و بازیگر سینما ، به همراه سیاوش صفاریان پور کارگردان آن به منظور مشورت و رایزنی در امر ساخت فیلم مستند "مغز من " با مشاور معاون علمی رییس جمهوری در امورتوسعه علوم شناختی در محل ستاد دیدار و گفت و گو کردند.
داستان این فیلم مستند 90 دقیقه ای کنجکاوى این بازیگر براى کشف رازهاى مغز انسان است.


فیلم مستند "مغز من " قرار است در سینما ها و دیگر مراکز فرهنگی کشور اکران شود. "فرهاد شمسیان" نویسندگى متن داستانی این مستند را برعهده دارد و "بهرام رادان "علاوه بر تهیه کنندگى آن ، در نقش راوى فیلم مقابل دوربین خواهد رفت.
انتهای پیام/25

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 41412
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت