هفته دفاع مقدس
جهش تولید
امروز : دوشنبه 31 شهریور 1399
  • 98/03/27 - 15:55
  • 171
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ایده‌های بکر و خلاق برای ایجاد کسب کار‌های نوین شناسایی می شوند

با حمایت دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق،ایده های بکر و نوآور شناسایی می شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ایده های خلاق و نوآور به منظورایجاد کسب و کارهای نوین در ششمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف شناسایی می‌شوند.

 ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

جشنواره فناوری اطلاعات در کل رویدادی است که امکان ارائه تجربیات افراد با تجربه و سرشناس فعال در این حوزه را در قالب سخنرانی های کوچک فراهم می کند و سعی دارد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات تلاش چشمگیری برای پیشرفت کشور در این حوزه را رقم بزند.

از اهداف اصلی این رویداد می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران،نخبگان، صاحبان ایده و علاقه‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشترو ثبت نام می توانند تا تاریخ 5 تیرماه جاری به ادرس اینترنتی http://itweekend.ir مراجعه کنند. 

ششمین دوره جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 20 تیر ماه 1398 در سالن جابرابن حیان دانشگاه شریف برگزار می شود.

پایان پیام /26

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 44717
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت