سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 02 بهمن 1399
  • 99/09/12 - 13:09
  • 226
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازار پوشش‌های حفاظتی با محصولی دانش‌بنیان رونق گرفت

پوشش‌های حفاظتی شرکتی دانش‌بنیان به صنایع نساجی، چسب و کاغذ، ساختمان، شوینده، آرایشی و بهداشتی رونق داد.

شرکت سیماب رزین از جمله شرکت‌های دانش‌بنیانی است که برای رونق دادن به صنایع مختلف کشور 30 سال است که در حوزه تولید رزینهای آکریلیک پایه آب تلاش می‌کند. رزین‌های دوست‌دار محیط‌زیستی که جایگزین مناسبی برای تعداد زیادی از رزین‌های پایه حلالی مورد استفاده در صنایع مختلف است و در تولید پوشش های حفاظتی کاربرد دارد.

به گفته سامرند ناسوتی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، شرکت سیماب رزین یکی از نخستین تولیدکننده رزین‌های امولسیون آکریلیک است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرد و تاکنون گام‏های بلندی در راستای تولید محصولات با کیفیت و متنوع برداشته است.

وی افزود: ظرفیت تولیدی کارخانه سیماب رزین 8 هزار تن در سال است. ما مشتریانی از صنایع مختلف منسوجات، ساختمان، چاپ دستی و پیگمنت، شوینده، کاشی و سرامیک، چرم، تکمیل فرش و موکت، فلوک و قدک، آهار زنی و تکمیل پارچه و نخ و  تصفیه فاضلاب داریم.

این فعال فناور ادامه داد: از آن‌جا که پلیمرهای اکریلیک پایه آبی به عنوان دوست‌دار محیط‌زیست شناخته شده‌اند، معرفی و تلاش برای جایگزینی محصولات تولیدی سیماب رزین با مواد زیان‌آور مصرفی، یکی از مسوولیت‌های مهم ما است.

وی همچنین بیان کرد: ما تلاش می‌کنیم تا همگام با دانش و فناوری روز دنیا گام برداریم، به همین دلیل حفظ کیفیت محصولات، نوآوری و تولید محصولات جدید را هدف اصلی خود قرار داده‌ایم.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 71339

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت