سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 10 آبان 1399
  • 99/07/02 - 12:58
  • 129
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

توانمندی‌های خود در انجام پروژه‌های زیست‌فناوری را محک بزنید

فرصتی فناورانه برای علاقه‌مندان به حوزه زیست‌فناوری با اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی که نیازی از کشور را رفع می‌کنند فراهم شد. 10 مهرماه امسال رویدادی برای شناسایی دانشجویان مستعد، توانمندسازی آنها در حوزه مسائل صنعتی، تیم‌سازی و اتصال این افراد به مجموعه‌های فناور و صنعتی کشور برگزار می‌شود.

همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه کل کشور به شرکت در این رویداد و مسابقه فناورانه دعوت شدند.«مسابقه ملی ره‌زیست 3» با همکاری بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود. محورهای اصلی این رویداد شامل ۵ حوزه آب و محیط‌زیست، انرژی، حمل‌ونقل، زیست‌فناوری و هوشمندسازی است.

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرده است، علاقه‌مندان برای شرکت در بخش زیست‌فناوری این رویداد اقدام کنند تا فرصتی برای محک زدنشان در انجام پروژه‌های واقعی و مورد نیاز کشور پیدا کنند. این مسابقه بستری برای توانمندسازی افراد ایجاد کرده است.

همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. منتخبان از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند می‌شوند و با مشارکت در این کار انجام یک پروژه صنعتی و امکان همکاری با شرکت‌های فناور را هم تجربه می‌کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقه تا ۴ مهرماه فرصت دارند. این رویداد از 10 مهرماه کار خود را آغاز می‌کند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 70115

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت