سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : یکشنبه 16 آذر 1399
  • 98/03/22 - 15:23
  • 665
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شرایط دریافت حمایت طرح های فناورانه حوزه انرژی اعلام شد

ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درراستای رسیدن به توسعه فناوری‌های حوزه انرژی از طرح‌های فناورانه این حوزه با شرایطی مشخص حمایت می کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری،طرح‌های فناورانه شرکت‌های دانش بنیان برای دریافت حمایت مالی در گام نخست باید در مرحله تجاری سازی باشند و بتوانند محصول فناورانه خود را به صنعت انرژی عرضه کنند.

در مرحله بعد محصولات طرح های ارائه شده که پتانسیل تجاری سازی را دارند باید در مرحله نیمه صنعتی و ساخت نمونه قرار داشته باشند.همچنین برای دریافت حمایت مالی باید توافقات اولیه با بهره بردار (خریدار) محصول/خدمت انجام شده باشد و ارائه توافقنامه با بهره‌بردار الزامی است .

  در گام بعدی باید درخواست حمایت در قالب یک شخصیت حقوقی مطرح شده باشد زیرا در حال حاضر حمایت از افراد حقیقی در اولویت های ستاد قرار ندارد.  طرح‌های فناورانه ارائه شده باید توجه داشته باشند که اولویت استفاده از این حمایت ها با شرکت‌های بخش خصوصی است. وحداقل51 درصد سهام شرکت متقاضی متعلق به بخش خصوصی باشد.

درخواست حمایت،بررسی اولیه طرح توسط این ستاد ، بررسی محتوایی توسط کارگزار این ستاد و معرفی برای حمایت مراحل فرآیند ارزیابی درخواست‌ها برای دریافت حمایت های مالی است.

پایان پیام /26

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 44588
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت