سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 10 آبان 1399
  • 98/07/22 - 13:01
  • 770
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای توسعه ارتباطات علمی :

محققان و فعالان ایرانی از مراکز عطر سازی فرانسه بازدید می کنند

بازدید از قطب های علمی ساخت محصولات مختلف در سراسر جهان از جمله زمینه های مناسب برای انتقال دانش و تجربیات محسوب می شود . در این راستا برای علاقه مندان به صنعت عطر سازی امکان یک سفر علمی به کشور فرانسه فراهم شده است .

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، در راستای بهره مند شدن از تجربیات جوامع علمی و پیشتاز در صنعت فرآوری گل های معطر ، سفری علمی پژوهشی برای فعالان و متخصصین گیاهان دارویی و معطر کشور به مراکز اسانس و عطر سازی کشور فرانسه  برنامه ریزی شده است .

بازدید از مراکز مهم صنعت عطر و اسانس فرانسه، بازدید از شهر گرس (پایتخت عطر جهان)، بازدید  از موزه های مرتبط با صنعت عطر و اسانس و نیز نشست مشترک با کارگزاران  و محققین این صنعت در فرانسه از جمله جزئیات سفر فوق الذکر است.

برای حضور در این رویداد ، کلیه محققان ، پژوهشگران ، فعالین اقتصادی  و دیگر علاقه مندان به بازار گیاهان دارویی و معطر ایران ، تا دهم آبان ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رخداد علمی ثبت نام کنند . دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشگاه های کشور، اعضای کانون گل محمدی و انجمن گلاب و عرقیات برای شرکت در این رویداد شامل تخفیف ویژه خواهند بود. ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی،کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این سفر علمی می باشند . جهت  ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید  با کانون هماهنگی دانش،صنعت و بازار معاونت علمی وفناوری رییس جمهوری تماس حاصل کنید.

 

 


                                                                                                                                                           


 

 

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 46957
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت