سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 02 بهمن 1399
  • 98/11/12 - 11:20
  • 599
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» برگزار می‌شود

مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» توسط کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. در مدت 3 روز برگزاری این رویداد شرکت‌کنندگان درباره اهمیت ثبت اختراع و فرآیند آن اطلاعات لازم را کسب می‌کنند.

 

آموزش حوزه مالکیت فکری و به طور خاص پتنت هدف برگزاری این رویداد است که 3 تا 5 اسفندماه سال جاری در محل انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. همچنین آشنایی مخاطبان با مالکیت فکری با تأکید بر ثبت اختراع، آشنایی با مفاهیم ثبت اختراع برای کسانی که با این حوزه به صورت عملی دست‌وپنجه نرم می‌کنند نیز در این مدرسه دنبال می‌شود.

 

مخاطبان در این مدرسه فرایند ثبت اختراع را آموزش می‌بینند. معرفی و کار با موتور جستجوی «Patent LENS، ساختار متن اختراع و شرایط نگارش پیش‌نویس متن، نحوه نگارش انواع ادعانامه همراه با مثال‌های عملی و روند ثبت اختراع داخلی و نحوه جستجوی پتنت‌های داخلی برخی از محورهای برگزاری مدرسه زمستانه مالکیت فکری است.

علاقمندان برای ثبت نام از 3 بهمن ماه تا 1 اسفندماه سال جاری فرصت دارند. همچنین برای حضور دانشجویان تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون پتنت معاونت علمی و فناوری مراجعه کنید.

 

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/25

اخبار مرتبط:

* رشد ۲۰۰ درصدی ثبت اختراعات ایرانی در جهان

* حمایت مالی 90 درصدی کانون پتنت ایران از ثبت اختراع در خارج از کشور

 

  • گروه خبری : اخبار,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی
  • کد خبر : 49060
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت