سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 12 تیر 1399
  • 98/03/01 - 11:37
  • 676
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد

با صدور حکمی از سوی پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری،مریم ملونی به عنوان مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در متن حکم آمده است:نظر به مراتب تعهد،شایستگی و تجارب ارزنده سرکار عالی و با توجه به موافقت مقام عالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،به موجب این حکم شما به عنوان مدیر کل جدید دفتر نوآوری و کسب و کار نوین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با بهره گیری از نظرات اندیشمندان و صاحب‌نظران، در چارچوب سیاست ها و راهبردهای اقتصاد دانش بنیان با تبعیت از اسناد بالادستی در تجاری سازی محصولات و خدمات دانش بنیان و همچنین ایجاد و تقویت زیست بوم نوآوری در میهن عزیزمان گام‌های موثری بردارید.

مریم ملونی،پیش ازاین مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری استان همدان،معاون پشتیبانی و معاون فناوری و نوآوری پارک علم وفناوری استان همدان،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای همدان و رییس مراکز رشد دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور بوده است.

 

پایان پیام /26

  • گروه خبری : اخبار,اخبار معاونت ها و مراکز
  • کد خبر : 44225
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت