سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : پنجشنبه 02 بهمن 1399
  • 99/10/24 - 08:34
  • 169
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

700 هزار خدمت اعتباری آزمایشگاهی ارائه شد تا فناوران برای انجام تحقیقات قدرتمند گام‌ بردارند

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با ارائه بیش از 700 هزار خدمت آزمایشگاهی به توسعه این فناوری در کشور کمک کرده است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سال 93 فعالیت خود را شروع کرد. این شبکه طی این سال‌ها تلاش کرد تا بتواند خدمات مختلفی به اعضای خود ارائه کند. خدماتی که افزایش کیفیت این حوزه در کشور را به همراه داشته باشد.

بر همین اساس نیز در این چند سال، مشتریان شبکه از 703 هزار و 123 خدمت اعتباری ارائه شده از سوی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره‌مند شده‌اند.

همچنین این شبکه در این مدت، حدود 40 میلیارد تومان یارانه دریافت خدمات به اعضای باشگاه مشتریان خود ارائه کرده است. خدماتی در حوزه‌های مختلفی مانند فنی و مهندسی، مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط‌زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست‌فناوری و پزشکی، داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها، ارائه خدمات آزمایشگاهی، حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیات علمی، دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع کشور ارائه می‌دهد.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها
  • کد خبر : 72095
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت