رونق تولید
امروز : دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨

اخبار > ثبت‌نام عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ تمدید شد

صفحه اصلی > اخبار 


ثبت‌نام عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ تمدید شد

فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ پارک فناوری پردیس معاونت علمی از ابتدای آذر ماه سال جاری آغازشده است و با درخواست متقاضیان تا پایان روز 27 آذر ۱۳۹۷ تمدید شد.


فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ پارک فناوری پردیس معاونت علمی از ابتدای آذر ماه سال جاری آغازشده است و با درخواست متقاضیان تا پایان روز 27 آذر ۱۳۹۷ تمدید شد.
 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سید علی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان با اعلام خبر تمدید پذیرش متقاضیان عضویت در این مرکز گفت: شركت‌ها و تیم های نوپای فعال در حوزه‌های فناوری‌برق و الكترونیك، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مكانیك پیشرفته و مکاترونیک، تجهیزات پزشكی، پرینترهای سه بعدی و تولید دیجیتال می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرسwww.techelite.ir  برای این مركز ارسال کنند.
 
مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان اعلام کرد: این مرکز با داشتن شبكه گسترده همكاران(خصوصی و دولتی) و با ارائه امكانات وخدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار، روند تجاری سازی طرح ها را تسریع میکند.

وی افزود: وجود تیم كاری‌كارآفرین، متخصص و با انگیزه‌، طرح با قابلیت تجاری سازی و برنامه كاری منسجم از الزامات عضویت در مركز رشد است.

هزاوه در ادامه در خصوص مراحل پذیرش متقاضیان اعلام كرد: صاحبان طرح با تكمیل و ارسال فرم اولیه تقاضای عضویت، و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم كاری و طرح مورد نظر، در فرآیند عضویت قرار می‌گیرند و در صورت تایید اولیه طرح، جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌شود تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد تایید قرار گیرد.

فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ پارک فناوری پردیس معاونت علمی از ابتدای آذر ماه سال جاری آغازشده است و با درخواست متقاضیان تا پایان روز 27 آذر ۱۳۹۷ تمدید شد. متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرسwww.techelite.ir  برای این مركز ارسال کنند.

پایان پیام/29


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت