اخبار
منو اصلی
پیوندها
اخبار > خانه نوآوری به جمع مبادی معرفی شرکت‌های خلاق پیوست


  چاپ        ارسال به دوست

خانه نوآوری به جمع مبادی معرفی شرکت‌های خلاق پیوست

 

 «خانه نوآوری» به‌عنوان یکی از مبادی شرکت‌های خلاق عمل کرده و افراد مستعد این حوزه را به دبیرخانه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق معرفی می‌کند.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌موجب آئین‌نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرکت‌های فعال در حوزه‌های خلاق و صنایع فرهنگی که از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً مبادی نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به‌عنوان شرکت خلاق پذیرفته‌شده و می‌توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.

 

در همین راستا، خانه نوآوری نیز، که در این حوزه خدماتی نظیر آموزش، فضای کاری، مربیگری و جذب سرمایه به تیم‌های نوآور ارائه می‌دهد، به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکت‌های خلاق انتخاب شده است.

 

افراد مستعد با مراجعه به خانه نوآوری و طی مرحله ایده‌پردازی و ایده‌پروری در خانه، در اکوسیستم استارتاپی و شبکه استارتاپ های مجموعه خانه نوآوری مشغول به کار می‌شوند و یا تبدیل به یک کارآفرین بالقوه خواهند شد.

 

این کارآفرین با حضور در دوره پیش شتابدهی خانه نوآوری، به تیم‌سازی و پرورش ایده و کسب‌وکار خود خواهد پرداخت و در انتها خواهد توانست تیم استارتاپی خود را تشکیل دهد تا به کسب‌وکار بپردازد.

 

شرکت‌های معرفی شده از سوی این مجموعه، به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده و مشمول استفاده از حمایت‌های دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق خواهند شد.

 

پایان پیام/29


٠٨:٢٣ - يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٤١٦٣٩    /    تعداد نمایش : ١٦٣خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir