پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه‌های تخصصی در چهارمین جشنواره زیست‌فناوری ایران

چهارمین جشنواره زیست فناوری ایران در شهریورماه سال جاری برگزار می شود و در حاشیه این جشنواره، کارگاه‌های تخصصی در حوزه زیست فناوری برپا خواهد بود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین جشنواره زیست فناوری ایران 27 تا 29 شهریورماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می شود.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های مرتبط با زیست‌فناوری و توسعه کسب و کار برگزار می‌شود. کارگاه های «کارآفرینی در حوزه زیست فناوری محیط زیست»، «بیوانفورماتیک در پزشکی و درمان»، «کاربرد فناوری ساخت افزایشی در تولید بافت و اندام» و «حقوق و اخلاق در زیست فناوری» روز دوشنبه 27 شهریورماه در نمایشگاه برگزار خواهد شد.

همچنین کارگاه های «شورورزی ایده ای نوین برای کنترل کانون های ریزگرد»، «تجهیزات زیست فناوری در افق 1404»، «بازاریابی محصولات زیست فناوری»، «استانداردسازی گزارشات بالینی NGS»، «آشنایی با قوانین مالیاتی» و «تجاری سازی» نیز در روز سه شنبه 28 شهریورماه برپا خواهد بود.

در روز آخر این نمایشگاه، کارگاه هایی با موضوعات مختلفی چون «کاربرد صادرات، واردات و ترخیص کالا»، «بیمه تامین اجتماعی»، «روند بازار خدمات حوزه زیست فناوری و سلامت مبتنی بر بستر محاسباتی»، «صادرات در حوزه زیست فناوری و سلامت به کشورهای شرق و جنوب شرقی آسیا»،«Uses ،Business  Algae Production»، «آشنایی با ارزش گذاری فناوری» و«Bioinforma tics-related subjects» برگزار می شود. 

پایان پیام/23


٠٨:٣٦ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٢٥٦    /    تعداد نمایش : ١٦٢٠خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir