رونق تولید
امروز : سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨

اخبار > نخستین دوره از لیگ اینترنت اشیاء کشور برگزار می‌شود

صفحه اصلی > اخبار 


با حمایت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی؛

نخستین دوره از لیگ اینترنت اشیاء کشور برگزار می‌شود

برای نخستین بار در ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، لیگ IoT برگزار می‌شود.برای نخستین بار در ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، لیگ IoT برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری اینترنت اشیاء ایران (آیوتیک) پلتفرم تخصصی شتاب‌دهی استارتاپ های فعال در زمینه اینترنت اشیاء با همکاری ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و پس از برگزاری لیگ در مناطق مختلف کشور، در آخرین مرحله و در تاریخ ۱۴ بهمن‌ماه سال جاری پیش رویداد منطقه شمال و مرکز کشور را برگزار خواهد شد.
گفتنی است، تیم‌های برگزیده مناطق مختلف کشور، در روز ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری، در فینال لیگ باهم به رقابت می‌پردازند و درنهایت ۳ استارتاپ برتر حوزه اینترنت اشیاء کشور از سوی داوران صاحب‌نام و سرمایه‌گذاران مطرح در حوزه IoT کشور انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش، فینال لیگ همزمان با سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران- بوستان گفتگو برگزار می‌شود و حضور در برنامه فینال برای همه علاقه‌مندان آزاد است.
پایان پیام/32


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت