يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 

استعدادها از کودکی مدیریت می‌شود
«چهارمین همایش بین المللی مدیریت استعداد: رویکردهای اقتصادی» 8 و 9 اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود تا شاهد مدیریت استعدادها از دوران کودکی باشیم.
١٦:٠٩ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
ستاری در دیدار رییس جمهور و فعالان دانش بنیان و استارتاپی:
نسل دوم استارتاپ‌ها فناورانه و محصول محور است
به اعتقاد معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، نسل بعدی استارتاپ‌ها در حوزه فناوری های پیشرفته حرکت ‌می‌کند اگرچه هنوز هزاران ایده استارتاپ خدماتی وجود دارد و پایه فروش محصولات دانش‌بنیان است اما جهت‌گیری استارتاپهای حوزه فناوری‌های پیشرفته و دارای محصول فناورانه است
١٤:٣٧ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
رئیس جمهور در جمع مدیران شرکتهای دانش بنیان و نوآفرین:
تلاش در مسیر خودکفایی، مبارزه عملی با استکبار و قدرتهای بزرگ است
رئیس جمهور تلاش در مسیر خودکفایی را گامی عملی در مبارزه با استکبار و قدرتهای بزرگ دانست و با بیان اینکه روابط دولت با شرکتهای دانش بنیان و نوآفرین سهل تر خواهد شد، تاکید کرد: هدف تحریم ها، کاستن از رشد فناوری است و ما باید از تحریمها به عنوان فرصتی برای رشد فناوری ها در کشور بهره گرفت.
١٣:٣٦ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
برای نخستین بار؛
مسیر دارو رسانی به مغز ردیابی شد
محققان کشور در آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با استفاده از روش‌های تصویربرداری فلورسنت مسیر دارورسانی را در بافت مغز موش سالم ردیابی کردند.
١١:٥٦ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
در قالب طرح کلان ملی فناوری؛
"یوز" ایرانی به مرحله تولید پایلوت رسید
موتور سیکلت چهار چرخ تمام برقی توسط یک شرکت دانش بنیان ودر قالب طرح کلان ملی فناوری و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مرحله تولید پایلوت رسید.
١١:٥٢ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧

روند ثبت اختراع با ایجاد 57 دفتر مالکیت فکری تسهیل شد
کانون پتنت در اقدامی به فعال‌سازی57 دفتر مالکیت فکری در دانشگاه‌های سراسر کشور کمک کرد تا روند ثبت بین‌المللی اختراع پژوهشگران ایرانی سرعت گیرد.
٠٩:٤٧ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:
17 کشور مصرف‌کننده داروهای زیستی ایرانی هستند
یکی از افتخارات و پیشرفت های ایران در حوزه علمی، تربیت نسلی زیست فناور است که این متخصصان جوان توانسته اند خلا موجود در کشور در زمینه تولید محصولات زیستی را پر کنند. یکی از این بخش های قابل توجه، تولید داروهای زیستی است که رشد ایران در این حوزه بسیار شتاب گرفته است.
٠٨:٤٤ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی؛
جدیدترین تولیدات مرتبط با صنعت جایگاه سوخت عرضه می‌شود
دومین نمایشگاه بین‌المللی جایگاه سوخت و صنایع وابسته با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
٠٧:٤١ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧
ستاری در جمع متخصصان ایرانی بازگشته به کشور:
اقتصاد با هم‌دلی ساکنان زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری متحول می‌شود
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: مشکلات و موانع فراروی شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپی‌ها و دانشگاهیان ریشه در یک فرهنگ نفتی دارد، این فرهنگ و تفکر با کمک ساکنان زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری تغییر می‌کند.
١٩:٣٥ - پنج شنبه ٢ اسفند ١٣٩٧
یک پژوهشگر:
"فرار مغزها" سیاسی‌ترین اصطلاح 40 سال اخیر در کشور است
پژوهشگر پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه شریف در ادامه عنوان کرد: فرار مغزها سیاسی ترین اصطلاحی است که در حوزه مهاجرت در این 40 سال کاربرد داشته است و سوءاستفاده های زیادی از این اصطلاح صورت گرفته است. این عبارت با مقاصد سیاسی و اجتماعی در شبکه های مجازی و برخی رسانه های جمعی مورد استفاده قرار می گیرد.
١٥:٣٢ - چهارشنبه ١ اسفند ١٣٩٧

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir