يکشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٦-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 

آب‌گرم‌کن خورشیدی چیست؟
انتقال انرژی حرارتی از یک سیال به سیال دیــگر بـدون تماس مسـتـقیـم توسـط مبدل‌های حرارتی صورت می‌گیرد. منابع آبگرمکن خورشیدی گونه‌ای از ایـن مبدل‌ها است. ایـن منابع باراندمان بالا و کیفیت بالابر حسب تعداد نفرات خانواده طراحی و ساخته می‌شود.
١٣:٥٧ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦

پژوهشگر ایرانی در جمع دانشمندان برتر دنیا قرار گرفت
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی بر اساس آخرین اعلام پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون- رویتر در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفت.
١٢:٤٣ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری؛
30 تفاهم‌نامه تجاری‌سازی محصولات زیست‌فناوری امضا شد
با توجه به اینکه یکی از ماموریت های تعیین شده برای ستادهای معاونت علمی، کمک به توسعه تجاری سازی محصولات تولید شده توسط شرکت ها است، ستاد توسعه زیست فناوری در همین راستا اقدام به حمایت از امضای 30 تفاهم نامه تجاری‌سازی محصولات زیست‌فناوری کرده است.
١٢:١٨ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی؛
فستیوال بازار دارایی فکری صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار می‌شود
فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه اختراعات و نوآوری‌های صنایع شیمیایی و پلیمر با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و توسط فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
١١:٢٧ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
لمس یکی مفهوم فناورانه؛
کروماتوگرافی مایع را بشناسیم
روش‌های گوناگونی برای تجزیه و تحلیل مواد شیمیایی وجود دارد که کروماتوگرافی مایع - طیف سنجی جرمی یکی از کارآمدترین این روش‌ها به شمار می‌رود.
١١:٢٣ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی ؛
کنفرانس انرژی بادی ایران برگزار می‌شود
پنجمین کنفرانس انرژی بادی ایران عنوان رویدادی است که به زودی با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی برگزار می‌شود تا بررسی آینده صنعت بادی کشور در فضای جدید بین‌المللی رخ دهد.
١١:٢٠ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
١٠:٤٤ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
رییس جمهوری :
دانش‌آموز باید پس از فراغت از تحصیل کار و مهارت آموخته باشد
رییس جمهور در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶گفت: اصلاح نظام آموزشی باید به گونه ای باشد که دانش آموز پس از فراغت از تحصیل حداقل یک کار و مهارت آموخته باشد، که این وظیفه همه معلمان، مسئولان آموزشی، مؤلفان کتب درسی و دیگر مسئولان کشور است.
١٠:٤١ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
باردیگر با لیزر؛
فیبر نوری هیدروژلی برای تشخیص انواع بیماری ساخته شد
دانشمندان با استفاده از فیبر نوری به شکل معکوس، نوعی داربست هیدروژلی قابل هدایت با نور ساخته‌اند، که می‌تواند سلول‌های مهندسی‌شده در بدن انسان را در خود نگه دارد.
١٠:٢٤ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦
رییس مرکز ملی فضایی ایران:
روابط علمی و دانشگاهی در حوزه فضایی توسعه می‌یابد
رییس مرکز ملی فضایی ایران، گفت: روابط علمی و دانشگاهی ایران و کشورهای پیشرفته با هدف ارتقا سطح علمی در حوزه فضایی توسعه می‌یابد.
٠٩:٥٩ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir