پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 
رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیئت دولت:
توجه به اقتصاد دانش‌بنیان زمینه‌ساز حرکت اقتصاد کشور می‌شود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در زمینه رونق تولید، برخی بخشهای اقتصادی را دارای قدرت تحریک و فعال کردن بخشهای دیگر خواندند و گفتند: باید به بخش های پیشران نظیر مسکن، کشاورزی، خودرو، لوازم خانگی و همچنین اقتصاد دانش‌بنیان توجه ویژه کرد چرا که فعال شدن هر کدام از اینها می تواند بخشهای مختلف دیگر را به حرکت وا دارد و حرکت عمومی اقتصادی کشور را به کلی متحول کند
١٧:٠٢ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

فیلترهای ایران‌ساخت جداسازی می‌کنند
یکی از شرکت های دانش بنیان توانسته است فیلتراسیون‌های صنعتی را با فناوری بومی تولید و با تجاری‌سازی این محصولات، بخشی از نیاز صنعت به واردات را با محصول دانش‌بنیان ساخت داخل تأمین کند.
١٥:٣٤ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
پرویز کرمی:
ایران هیچ‌گاه جزو 20 کشور اول مهاجرفرست نبوده و نیست / اخبار کذب و مغرضانه درباره مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور و فرار مغزها از طرف برخی رسانه ها
مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان، با اشاره به انتشار اخبار کذب و مغرضانه درباره مهاجرت نخبگان و فرار مغزها به خارج از کشور و فرار مغزها در برخی رسانه‎های داخلی و خارجی، گفت: ایران هیچ‌گاه جزو 20 کشور اول مهاجرفرست نبوده و نیست.
١٤:٥٣ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
١٤:٠١ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
با همکاری آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛
شرکت‌های دانش‌بنیان به تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی دسترسی پیدا می‌کنند
آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در قالب خرید خدمت یا اجاره فضای آزمایشگاهی با شرکت های دانش بنیان همکاری می‌کند.
١٣:٥٧ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛
دومین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی محققان کشور منتشر شد
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دومین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی خود را منتشر کرد تا حمایت از پژوهشگران کشور سرعت گیرد.
١٢:٢١ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

خدمات فناوری اطلاعات با محصولی هوشمند و بومی رصد می‌شود
گروهی از فناوران حوزه فناوری اطلاعات در مرکز راهکارهای اطلاعاتی هوشمند دور هم جمع شده اند تا با خلاقیت و نوآوری در این حوزه باعث ارتقا فعالیت ها در کشور شوند. در این مرکز با همت این محققان محصولاتی در حوزه فناوری اطلاعات به صورت بومی تولید شده است.
١١:١٥ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

ایده‌بازار زیست‌فناوری توسعه می‌یابد
با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویداد کارآفرینی با محوریت زیست‌فناوری و با هدف توسعه ایده بازار زیست فناوری ششم تا دوازدهم شهریورماه سال جاری برگزار می شود.
٠٩:١٦ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

پرتوها دقیق اندازه‌گیری می‌کنند
کاربرد پرتوهای هسته‌ای در حوزه‌های گوناگونی مانند پزشکی و صنعتی جای خود را در میان محصولات مهم و پرکاربرد گشوده و در حوزه‌هایی مانند سنجش و اندازه‌گیری، ردیابی و ارزیابی کاربردهای وسیعی یافته است.
٠٨:٤٤ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

مالک فکر خود باشید
همه ما همانطور که صاحب و مالک اسباب‌بازی‌ها، مداد، دفتر، کیف مدرسه و بسیاری از وسایل خود هستیم و از آنها حفاظت می کنیم باید مالک فکر، ایده و نوآوری‌های خود نیز باشیم.
٠٨:٢٦ - چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
درنخستین رویداد استارتاپی فرهنگی روشنای غدیر؛
ایده های خلاقانه فرهنگی ارائه شد
در نخستین رویداد استارتاپی فرهنگی غدیر که به همت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، ایده های نوآورانه فرهنگی و مذهبی ارائه شد.
١٣:٥٨ - سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨

واردات محصولات زیستی با توسعه فعالیت شتاب‌دهنده‌ها کاهش می‌یابد
دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ضرورت توسعه فعالیت شتاب دهنده ها در کشور، بر حمایت ستاد از شکل گیری شتاب دهنده های تخصصی در حوزه زیست فناوری تاکید کرد.
١١:٣٠ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir