رونق تولید
امروز : سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨

اخبار > برگزاری دومین نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان در گرجستان

صفحه اصلی > اخبار 


توسط مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی انجام می‌شود؛

برگزاری دومین نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان در گرجستان

دومین نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان توسط مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور گرجستان برگزار می شود.

دومین نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان توسط مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور گرجستان برگزار می شود.


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای توسـعه صادرات، همکاری‌ها و تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه بین‌المللی شرکت‌های دانش‌بنیان، نشست تجاری B2B شرکتهای دانش‌بنیان و فناور را با همکاری پارک علم و فناوری یزد در کشور گرجستان همزمان با افتتاح مرکز تجاری- فناوری ایران در تفلیس برگزار خواهد کرد..
این نشست یک رویداد فناوری تخصصی با محوریت محصولات دانش بنیان و فناور در حوزه های کشاورزی، صنایع غذایی، درمان و محصولات پزشکی، ساخت و ساز و صنایع الکترونیک است و توسعه همکاری های بین المللی و کمک به صادرات محصولات فناور و دانش بنیان ایرانی در منطقه قفقاز و کشورهای CIS مهم ترین هدف برگزاری این رویداد بین المللی است.
برنامه های اصلی رویداد شامل «افتتاح نشست به همراه سخنرانی مقامات ایرانی و گرجی»، «سخنرانی های کلیدی با محوریت بررسی بازار محصولات دانش بنیان ایرانی در منطقه قفقاز»، «ارائه 10 محصول برتر دانش بنیان توسط نماینده شرکت ها»، «افتتاح رسمی مرکز تجاری- فناوری ایران در گرجستان در حوزه محصولات ساختمانی (فاز اول)»، «نشست تجاری شرکت های ایرانی و گرجی»، «بازدید از پروژه های موفق و درد دست اقدام و همچنین مراکز علمی و فناوری در تفلیس» و «سمینارهای آموزشی با محوریت کسب و کار در گرجستان و منطقه قفقاز» می شود.
کلیه شرکتهای دانش¬بنیان و فناور دارای توان صادراتی می‌توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ دهم تیرماه به کارگزار اجرایی با شماره تماس 03537259713، 03537269818 و 09120557564 اعلام کنند.
پایان پیام/23


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت