پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > آرشيو خبري 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست‌های تخصصی زیست‌فناوری در استان‌های مختلف برگزار می‌شود

 نشست تخصصی مرور جنبه های فنی، ایمنی زیستی و اقتصادی محصولات مهندسی ژنتیک گیاهی توسط ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در استان کرمان برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طی این نشست که با حضور مدیران، معاونان، اساتید دانشگاه و دانشجویان و با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری کشور در استان کرمان برگزار شد، در زمینه جنبه های فنی، ارزش اقتصادی، پتانسیل و همچنین نیازهای کشور در حوزه زیست فناوری و مهندسی ژنتیک موضوعاتی ارائه شد.
این نشست که از سری نشستهای استانی، با هدف ارتباط دو سویه و مستقیم بین اقشار هدف و نخبگان حوزه زیست فناوری و بومی سازی بیان مسئله در این حوزه ها است، زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به میزبانی سازمان جهادکشاورزی استان کرمان برگزار شد.
گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی نشست های تخصصی استانی در زمینه بیوتکنولوژی برگزار کرده است که این نشست ها در استان های خوزستان، زنجان، کرمانشاه، تهران و غیره برگزار شده و تا پایان سال در استان های فارس، هرمزگان، قم و چند استان دیگر نیز برگزار خواهد شد.
هدف از برگزای این نشست های تخصصی افزایش آگاهی دانشجویان، پژوهشگران و عموم مردم نسبت به زیست فناوری و مهندسی ژنتیک است.
پایان پیام/23


٠٨:٠٨ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢١٧١٣    /    تعداد نمایش : ١٢٦٢خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir