پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور اجرایی سازی نقشه راه فناوری‌های دریایی؛

شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی ارائه شد

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی، در راستای اجرایی سازی نقشه راه فناوری‌های دریایی در کشور، شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی را تهیه و ارائه کرد.  

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد دریایی به منظور اجرایی سازی نقشه راه فناوری های دریایی در کشو و توسعه صنعتی در این حوزه اولین جلسه از کمیته تخصصی محور ربات‌های زیرسطحی از طرح تدوین نقشه راه فناوری‌های دریایی کشور را برگزار کرد که در این جلسه شناسنامه‌فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی ارائه شد.

سیدحسین حسینی، مسئول دبیرخانه اجرایی سازی نقشه راه فناوری ستاد دریایی، در این جلسه صنایع دریایی کشور را از صنایع مادر در کشور خواند و گفت: صنایع دریایی در کشور در توسعه صنعتی کشور نقش مهمی را ایفا می‌کند و در این خصوص تا کنون ستاد فعالیت های زیادی به منظور دستیابی توسعه صنعتی در کشور به انجام رسانده است. 

در بخش دیگری از این نشست حسن صیادی و تیمی از دانشجویان ایشان به ارائه شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی پرداختند.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور حسن صیادی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف، مهدی لویی‌پور عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و عضو پژوهشکده علوم و تکنولوژی اصفهان، حاتم قاسم‌زاده عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و نمایندگان  سازمان صنایع دریایی ودجا، شرکت نفت خزر، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران، شرکت نفت و گاز پارس، شرکت مدیریت کشتی (شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران)، و شرکت دانش‌بنیان سپهر سیستم اندیش برگزار شد. 

 

پایان پیام/32

 

 

 

 

 


٠٨:٥٨ - سه شنبه ٢١ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٠٧٣٤    /    تعداد نمایش : ١٤٥٦خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir