پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی انجام می‌شود؛

تعامل و همکاری ایده‌پردازان فن‌بازار و استارتاپ‌های سبز

 

17 و 18 بهمن ماه سال جاری نخستین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی معاونت علمی برگزار می شود تا با برپایی فن‌بازار و استارتاپ سبز فضایی برای ارائه ایده‌ها و ارتباط ایده‌پردازان فراهم شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبز با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی 17 و 18 بهمن ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود. تجربیات ملی و بین المللی، انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت آب و پساب، مدیریت مصرف انرژی، مدیریت پسماند، حمل و نقل سبز، فناوری اطلاعات و ارتباطات سبز و طراحی پردیس های دانشگاهی پایدار محورهای این همایش است. این رویداد با توجه به روند روزافزون مخاطرات زیست‌محیطی و توجه مردم و مسئولان کشور به چالش‌های زیست‌محیطی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، متخصصان حوزه‌های مرتبط از کشورهای مختلف و اساتید صاحب‌نام داخلی در نخستین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز حضور خواهند داشت تا دستاوردها، ابتکارات و چالش‌های پیش روی خود را با سایر متفکران و تصمیم‌گیرندگان در این زمینه‌ها به اشتراک بگذارند.

این کنفرانس با برپایی فن بازار و استارتاپ سبز فضایی برای ارائه ایده‌ها و ارتباط ایده پردازان و کارشناسان مرتبط با موضوعات کنفرانس فراهم آورده تا علاوه بر توانمندسازی نخبگان دانشگاهی، برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه را تسهیل کند.

 20 دی ماه تا 9 بهمن ماه مهلت ثبت نام در این رویداد است.

انتهای پیام/25

 

 


١١:١٩ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٧٤٢    /    تعداد نمایش : ٩٧٤خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir